contact@total-space.com
 • Doświadczenie

  któremu możesz zaufać

Zalety:

 1. Czas i opłacalność 80% - 90% konstrukcji jest ukończonych w fabryce, co zmniejsza ryzyko opóźnień pogodowych, umożliwiając ukończenie projektów jednocześnie z pracą na budowie. Projekty są opłacalne niż tradycyjne budownictwo.
   
 2. Elastyczność i relokacja komponentów modułowych zwiększają z czasem opłacalność. Ich trwałe, bezpieczne i relokowane właściwości sprawiają, że są idealne zarówno do zastosowań tymczasowych, jak i stałych, które spełnią wymagania każdej branży.
 3. zrównoważony rozwój i ekologia.
  W pełni kontrolowany proces produkcji w fabryce generuje mniej odpadów, powoduje mniej zakłóceń na placu budowy i pozwala na dokładniejszą konstrukcję.

 4. Zwrot z inwestycji. Ponieważ konstrukcja modułowa zapewnia oszczędność czasu, można szybciej wypożyczyć jednostki i wygenerować dochód.
 5. Jakość i piekno
  TotalSpace wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia, które integrują najlepsze praktyki w zakresie projektowania i procesu produkcji . Kluczową rolę w  procesie projektowania-tworzenia odgrywa piękno i design.

 6. Redukcja ryzyka
  Wewnętrzne środowisko budowy zmniejsza ryzyko wypadków i związanych z nimi zobowiązań dla pracowników. Dostarczanie modułowych rozwiązań, w których technologia, jakość i piękno łączą się jako integralna całość.
 7. Budowa nieuciążliwa, także dla inwestora

Ponieważ moduły jak i poszczególne elementy drewniane budynku  powstają nie na placu budowy, lecz w zakładzie produkcyjnym, wznoszenie budynku jedno i wielorodzinnego jest mało uciążliwe dla otoczenia. Nie muszą Państwo martwić się wszystkim tym, co wiąże się z tradycyjnym placem budowy. Gotowe ściany oraz poszczególne  moduły wystarczy ustawić, połączyć ze sobą, wykonać połączenia instalacji wewnętrznych oraz doprowadzić media. Nasi specjaliści zapewniają natomiast kompleksową realizację takiej inwestycji – od prac koncepcyjnych i przygotowania niezbędnej dokumentacji, aż po oddanie gotowego obiektu – bez angażowania podwykonawców. Proces budowlany takiego budynku może być krótszy nawet o 50% względem budowy metodą tradycyjną.