contact@total-space.com
  • Doświadczenie

    któremu możesz zaufać

TotalSpace jest marką oraz producentem, którego  właścicielem jest Total Investments sp. z o.o. W 2016 r Spółka rozpoczęła  proces Inwestycyjny i uruchomiła  działalność w zakresie Inżynierii , produkcji obiektów, wszelkich budynków systemowych-modułowych, carportów, zadaszeń, wiat oraz basenów.
Nasze motto brzmi:    ” Modułowa przyszłość, perspektywa i wszechstronność. Modułowa piękna, trwała i inteligentna architektura to sztuka prefabrykacji.”


Jako 4wooden  produkujemy drewniane szkieletowe domy całoroczne i letniskowe z elementów prefabrykowanych. Poza domami jednorodzinnymi i letniskowymi. wykonujemy także: zabudowy na zamówienie (tarasy, altany, wiaty grillowe i in.), rozbudowy i nadbudowy domów, wiaty garażowe i garaże, domki letniskowe, kryte lonżowniki, ujeżdżalnie, stajnie.


Jako 4carport produkujemy wiaty i zadaszenia na samochody, motocykle, kampery, campery, jachty, yachty. Projekty wykonujemy na indywidualne zamówienie jak również posiadamy rozwiązania i projekty typowe
Jako 4modularpool produkujemy baseny w systemie modułowym.. Nasza misją jest upowszechnienie dostępu do posiadania basenu przy minimalnym wpływie na środowisko naturalne oraz za niższą cenę w porównaniu do tradycyjnych basenów.